Płatności i dostawa

Przedpłata przelewem, kartą kredytową

Wszystkie płatności w serwisie Pigprint.pl obsługiwane są przez pośrednika płatności internetowych PayU. Do wyboru klientów są przelewy z 24 banków i płatności kartami kredytowymi. Przelewy wykonywane przez bramki bankowe są transakcjami online. Księgowanie wpłat odbywa się automatycznie, nie są potrzebne żadne potwierdzenia. Czas księgowania może wynieść od kliku minut do godziny (w szczególnych przypadkach czas może wydłużyć się do kilku godzin).

Lista obsługiwanych banków:

Lista obsługiwanych banków

Dostawa

Dostawa obejmuje obszar Rzeczypospolitej Polskiej i Niemiec. Realizowana jest na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem firmy Sendit.pl oraz firm kurierskich UPS, DPD i systemu skrytek pocztowych Paczkomaty 24/7.

Przewidywany termin realizacji dostawy określony jest dla każdego Zamówienia indywidualnie i zależy od wybranych w zamówieniu parametrów oraz technologii druku.

Koszt zamówienia jest wyliczany automatycznie przez Pigprint.pl na podstawie wagi i wymiarów zamówionej paczki oraz miejsca dostawy.

Klienci mają możliwość śledzenia etapu realizacji usługi przez swoje konto w serwisie Pigprint.pl do momentu wysłania i indywidualny link u przewoźnika po nadaniu paczki.