FAQ

Dostawa

Najczęściej zadawane pytania - jeśli masz wątpliwości lub uwagi, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub mail [email protected].

Jak zabezpieczane i pakowane są wydruki?

W trosce o Twój czas i wizerunek pigprint.pl zabezpieczamy przysyłki tak, żeby wydruki dotarły nienaruszone. Pamiętaj, że odpowiadamy za towar do momentu odebrania przez Ciebie paczki, dlatego porządne opakowanie jest ważne równiż dla nas.

Z jakich firm kurierskich korzysta PigPrint?

Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem firmy Sendit.pl oraz firm kurierskich UPS, DPD i systemu skrytek pocztowych Paczkomaty 24/7.

Czy możliwe są przesyłki poza granicę Polski?

Tak, poza wysyłką do Polski oferujemy także wysyłkę na teren Niemiec.

Płatności

Jak mogę dokonać płatności za składane zamówienie?

Wszystkie płatności w serwisie PigPrint.com obsługiwane są przez pośrednika płatności internetowych PayU. Do wyboru klientów są przelewy z 24 banków i płatności kartami kredytowymi. Przelewy wykonywane przez bramki bankowe są transakcjami online. Księgowanie wpłat odbywa się automatycznie, nie są potrzebne żadne potwierdzenia. Czas księgowania może wynieść od kliku minut do godziny (w szczególnych przypadkach czas może wydłużyć się do kilku godzin).

Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście. Faktury są udostępniane automatycznie w zakładce “Zamówienia”. Zaloguj się i pobierz dokument przypisany do każdego zamówienia.

Produkty

Czy mogę zamówić proof do swojego zamówienia?

W trakcie składania zamówienia system przedstawia do akceptacji podgląd wydruku w takiej postaci (plik PDF), jaką otrzyma drukarnia. Wydruk, zgodnie z regulaminem, może odbiegać odcieniem lub nasyceniem od kolorów wyświetlanych przez Twój monitor, jednak sam skład nie będzie odbiegał od prezentowanego podglądu.

Czy można zamówić produkty spoza standardowej oferty?

Skupiamy się na perfekcyjnym przygotowaniu standardowych formatów, jednak istnieje możliwość realizacji zamówień spoza oferty. W takim wypadku, prosimy o przesłanie nam projektu na adres: [email protected] do wyceny.

Nie ma tu odpowiedzi na Twoje pytanie? Pisz śmiało na adres: [email protected]