Dlaczego warto reklamować się za pośrednictwem ulotki? Oto 5 powodów

  • Mimo powszechnie rosnącego znaczenia Internetu w działaniach komunikacyjnych firm, aż 94% internautów deklaruje niechęć do reklam pojawiających się w serwisach internetowych. Wyjątkowo dużą niechęć  internautów budzą banery, pop upy i toplayery. Wniosek? Czas na nowe metody reklamy!
  • Zaprojektowanie i wydruk ulotek to proces prosty, szybki i tani. Dzięki temu możesz zatroszczyć się o reklamę swojej firmy bez ponoszenia wielkich nakładów finansowych.
  •  Ulotka to nośnik uniwersalny, który jednocześnie może spełniać rolę promocyjną, reklamową i informacyjną.  Przykład: menu restauracji z danymi teleadresowymi i zniżką na zamówienie po okazaniu ulotki.
  • Ulotka może być wykorzystana do nawiązania współpracy z okolicznymi firmami i punktami usługowymi – osoby, które przyjdą do Ciebie  z ulotką zaprzyjaźnionej firmy dostaną określony rabat. Tego samego mogą oczekiwać osoby okazujące Twoją broszurę innym przedsiębiorcom. Proste i skuteczne!
  •  Nie tylko produkcja ulotki jest tania. Także jej dystrybucja nie wiąże się z dużymi kosztami. Dystrybucja jednej ulotki to koszt mniejszy niż 10 groszy. Jeżeli zajmiesz się tym samodzielnie – nakłady będą zerowe.

Pokaż wszystkie wpisy